Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prace pseudostylistek.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-03, 20:59   #1143
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Laura któraś dziewczyna tutaj dobrze napisała, że pseudostylistką nie jest osoba, która się cały czas szkoli i ćwiczy aby jej prace były coraz bardziej doskonałe.
Dla mnie pseudostylistki są to dziewczyny które zrobiły jeden kurs, a ich dzieła wyglądają jakby je dziergały widłami i uważają że to co robią jest cudne i poprzestają na 1 kursie czepiąc kapuchę na sadzeniu takich kup na paznokciach jakich nawet panom z zakładu komunalnego się nie śniło.
No i oczywiście dziewczyny które kupują zestawy z allegro nie na własny użytek a po to żeby brać OKAZYJNIE 40 zł za "paznokcie" które wyglądają jak koszmar nocy letniej.
racja
ale przypomnijcie sobie szkolne czasy i pisanie rozprawki.
jak we wszystkich dziedzinach życia nic ne jest albo czarne albo białe...

dziewczyna, która ma jeden-ale dobry kurs wcale nie musi robic paszczurstwa na paznokciach, bo ktos ją nauczyl tak dobrze, ze wie, jakich błędów ma nie popełniac a opócz tego sie stara i cwiczy...

a są tez dziewczyny, które w zyciu kursu nie zrobiły, za paznokcie pieniedzy nie biorą, bo robia tylko sobie siostro i mamom, a wygrywają mistrzostwa w zdobieniu paznokci użytkowych...

...czyli więc nie można szufladkowac ludzi po liczbie zrobionych kursów a po umiejetnościach... bo przecież kazdy człowiek jest inny...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora