Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Joppa Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 19:34   #402
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
ja się pochwalę moim Joppowym odkryciem, czyli formułą Simple Radiance. próbki z Joppa zamawiałam jakoś dawno, ale w tajemniczy sposób nie zostały wcześniej porządnie przeze mnie wypróbowane

SR dostałam niejako przy okazji,w małym woreczku, ponieważ próbki podkładów w słoiczkach zamawiałam w formule Soft Coverage. SC nie przypasowało mi ze względu na kolory, ponieważ potrzebowałabym czegoś pomiędzy Lightest a Light #1, a mieszać nie lubię.
a SR w kolorze Fair Linen- dla mnie cudo! cerę mam mieszaną, z tendencjami do niewielkich zanieczyszczeń (od czasu do czasu drobne wypryski), bez wielkich problemów ze świeceniem, raczej potrzeba mi czegoś do wyrównania kolorytu (plus korektor na kilka problematycznych punktów)
SR działa rewelacyjnie- kryje raczej delikatnie, ale dla mnie wystarczająco (bardziej niż semi-matte z EDM). No i glow, który daje jest bardzo fajny, przyjemnie rozświetla bez efektu lampy. także krycie plus glow
no i pierwszy raz od początku używania minerałów usłyszałam tyle zachwytów nad moją cerą!

no i znalazłam swój ulubiony róż z kategorii "na dzień"- Pink Lemonade- naturalne dziewczęce rumieńce.
No to znalazłaś ideał- po ilosci ochow poznac wlaśnie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując