Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-29, 12:08   #820
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ech..ja jeszcze w sprawie Ferg. Wysyłanie jej do psychyloga jest duzym przegięciem..
To ,że Wam się podoba nie znaczy że podoba się sobie . Wiele z Was ma kompleksy które dla nas są niewidoczne. Ale jeżeli ktoś nie rozumie F , to znaczy że kompleksów nie ma lub je akceptuje. Kilogramy np można zrzucić...nosa nie...i to chyba to dobija najbardziej . Ja też taki kompleks miałam , nie mogłam spać , wstydzilam się facetów, jak z kimś rozmawiałm to miałam doła że lampi się na mój nos...nie pozwalałam sobie robić zdjęć, mojej studniówki nie wiedział na kasecie nikt, uciekałam od aparatów. Lubiłam swoja twraz , figurę ale ten nos ...Może nie czuję się teraz piekna, zawsze jakieś kompleksy są...ale te kompleksy sa normalne, do zaakceptowania Jednej na tysiąc z takim komleksem się udaje go zaakceptować. Pamiętacie jak Wam pisałam że ktos na innym forum napisał że jestem chora psychicznie bo sobie z własnym kompleksem nie mogę poradzić ? A czy Ferg zaryzykuje to już jej decyzja, bo to nos to nie włosy..nie odrosną Trzymam kciuki Ferg i ja Cię wspieram.
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora