Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy skorzystałybyście z usług kosmetyczki, gdyby...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-11, 18:37   #15
ona2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Czy skorzystałybyście z usług kosmetyczki, gdyby...

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Ona a do tej szkoły na wizaż i stylizacje będziesz chodziła bezpłatnie czy płatnie i do jakiej?
Bo przyznam że czasem lepiej uzbierać pare stów na porządny kurs np. akryl+żel niż tak płacić co miesiąc 200 (zalezy jaka szkoła) bo w takich szkołach z tego co zauważyłam słabo uczą. No i kursy makijażu jakieś w między czasie albo później.
Na dobrym kursie masz małą grupkę osób i instruktorka skupia się na tych załóżmy 5 osobach a nie 20.
Z racji tego, że konczyłam w tej szkole kosmetyke mam zniżke i z 230zl płace tylko 75zł... no wiesz na kursy to tez wydatek, a tak odrazu od ręki tyle kasy nie będe miała...
nie każdy jak inni dostaje od rodziców kase na studia i mieszkanie...
na studia tez bym chciala iść...oczywiście! ale najpierw musze zdobyc na to pieniądze, moi rodzice nie dadzą mi dorazu 500zł co miesiąc... a że mieszkam ponad 100km od miasta, na wsi... to musze jakoś sobie radzić. Stad pomysł na wlasny biznes... na moich wiochach może zrobi to furore jakaś...hm ...bo szkoda, żeby dyplom się marnował...

Starałam się o taki kurs stylizacji paznokci z UP, ale nie dostałam się... ponieważ Staż 2 lata temu miałam z finansów unii i te kury są również z unii i nie moge... ;/
__________________
---
Tajemnicą powodzenia jest wytrwałość...
---

Edytowane przez ona2121
Czas edycji: 2010-11-11 o 18:39
ona2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując