Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-01, 11:51   #2114
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
cześć kochane
oczywiście nie moge sie powstrzymac i teraz to nadrobie w niedziele jak wstałam nałożyłam sobie olej kokosowy (ale tylko tak od mniej wiecej połowy,żeby góra wyglądała świeżo)...

jeszcze nigdy farba blond tak mi sie nie błyszczała sama z siebie, oczywiście nie jest tak, że aż razi w oczy ale bez żadnych nabłyszczaczy wyglądają zadowalająco, i ten kolor też, więc kochane pierwszy raz jestem zadowolona ze swoich włosków oczywiście jeszcze wynalazłabym coś co bym poprawiła, ale ogólnie jest dobrze przydałoby się podciąć chociaż 1cm, bo koncówki dostały w kość...

a dziś kupiłam kolejny vitapil, bo już mi się skonczył i akurat dostałam ten nowy z biotyną (za 30 tabletek zapłaciłam 26,36) i musze przyznać, że wizualnie wygląda lepiej od tradycyjnego i chyba jest ciutke mniejszy, co nie zmienia faktu, ze i tak musze połykac częściami

sorka, że sie tak rozpisałam

Mówiłam, że kokos jest najlepszy na wszystko

A ja Vitapil z biotyną jak kupowałam 60 tabletek zapłaciłam 29 złotych...


Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
ja sniadan nie jadam,wiec vitapil zazywam o roznych porach,czasem rano,czasem wieczorem,
Ja mam problematyczny żołądek i musze pilnować śniadań
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora