Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 06:04   #106
agenda82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Hej Kari, otóż rozmowa kwalifikacyjna wygląda bardzo sympatycznie, na początku wypełniasz ankietę do tyczącą m.in. Twoich zainteresowań, wykształcenia itp. (np. ulubiona marka kosmetyków, czy ulubiony kolor). Po wypełnieniu, Państwo Dróżdż razem przeprowadzają z Tobą rozmowę na podstawie tego co napisałaś i nie tylko, chcą Cię bliżej poznać, czy rzeczywiście jesteś zdecydowana na tą szkołę. I dlatego jest tak, że szkoła wybiera ucznia, bo inaczej każdy czy chce bardziej czy mniej uczęszczałby i ten co mnie j - starałby się mniej no i miej by później umiał, a taki ktoś później idzie w świat i robi antyreklamę szkoły. Tak tłumaczyła mi tą sytuację pani Dróżdż...wiesz komuś się wydaje, że jak ma kasę to i na zajęcia nie musi chodzić, ma braki itd. Dlatego właściciele szkoły robią selekcje na podstawie rozmowy, trzeba się dobrze zareklamować no i być przekonanym, że się tego bardzo chce).
Napisz czy też się wybierasz i pozdrawiam. jak coś to pisz na moje gg tak będzie szybciej w razie jakichś pytań. 3668486
agenda82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując