Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - opalanie natryskowe- czy warto ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 15:32   #24
flavooour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 280
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Jeżeli efekt nie jest taki jak oczekiwałyście, to znaczy, że prawdopodobnie coś zrobiłyście nie tak lub też osoba wykonująca zabieg popełniła jakiś błąd
- zacieki są winą źle zrobionego dzień wcześniej peelingu
- należy pamiętać o odpowiednim doborze koloru opalenizny - ktoś o bladej cerze nie powinien wybierać najciemniejszego odcienia. Sama jestem blada, wzięłam "jedynkę" i wyszłam dosyć mocno opalona
- owszem, po zabiegu wydaje się, że skóra jest brudna, ale po 4 godzinach to można zmyć, zwykłą gąbeczką
- o taką opaleniznę trzeba dbać - codzienne nawilżanie skóry balsamem. I pamiętać o prostych zasadach - na przykład nie pocierać skóry zbyt mocno ręcznikiem podczas wycierania
- lepiej udać się do dobrego salonu i mieć pewność, że produkty są świeże, a kadra wykwalifikowana

U mnie efekt utrzymał się około tygodnia, byłam na prawdę bardzo bardzo zadowolona


Dokladnie tak należy zrobić dobry peeling a potem NAWILŻAĆ i dbac o tą opalenizne. Jeżeli chce się utrwalić kolor to można isc kilka razy na solarium, wtedy dłużej się utrzymuje kolor. Wiem z doświadczenia.
flavooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując