Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-12, 17:25   #1112
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie. Mialam robione 2 zabiegi kwasem migdalowym u kosmetyczki i teraz chcialabym sprobowac sama w domu. Zastanawialam sie nad zakupem gotowego zestawy natinuel (pre peeling, kwas 40%, neutralizator i top gel) czy ktoraz z Was uzywała? Cena dosc niska-ok 36 zl. Myslicie ze warto sprobowac?
Jeśli nie boisz się kręcić sama to ja polecam kupno czystego kwasu migdałowego na ZSK albo na Mazidłach. Ja Ja bym się bała kupić zestaw o którym piszesz, bo nie wiadomo, co dokładnie tam jest poza kwasem...Nie wiesz, co się składa na neutralizator, ani tym, bardziej top gel.
Cytat:
Napisane przez magic1984 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Miałam robiony peeling migdałowy 08.05, czyli 2 dni temu i dziś zauważyłam, że mi się skóra zaczęła łuszczyć. Co mam zrobić, żeby na weekend móc się umalować i normalnie wyglądać? Mam komunie w rodzinie.... poproszę o jakieś sprawdzone rady Czy mogę nakładać maseczki nawilżające na noc czy coś innego? Z góry dziękuje
Nikt Ci nie powiedział, że będziesz się łuszczyć? To całkiem normalne przy peelingach. W moim przypadku maseczki się nie sprawdzają, bo trzeba je potem zmyć. Kremy nawilżające, grubszą warstwą są lepsze. Ja od razu po peelingu i parę dni po używam tylko penatenu.
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując