Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-19, 15:54   #4113
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo, pocieszę Cię. Moje łydki sa straszne, nawet we wspomnianej wadze. Nic to, za to mam wąską talię, piękny płaski brzuch, ładne ramiona i dobrze mi w obcasach Grunt to znać swoje dobre strony (swoją drogą pogodziłam sie, że dla siebie zawsze będę za gruba, choćbym i 45 ważyła, więc teraz zamiast się oceniac staję na wadze i jak widzę to co powinnam to staram się nie oceniac tego co, jak mi się wydaje, widzę w lustrze ot mentalność anorektyczki )
Tez tak mam. Nosze rozmiar 34. Bywa, ze i Xs jest za duze. Niestety mam duzo tluszczu mimo takiego rozmiaru. Wszystko mi w sobie przeszkadza: duze lydki i uda, wystajacy tylek, dziwacznie uksztalowane kosci w okolicach ramion (wygladam jakbym miala spore miesnie a przy szerokich ramionach wyglada to strasznie). Biust mam maly, plus, ze jest idealnie okragly. Talie swoja tylko lubie.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Oby Ci przeszło, fajnie jest lubić siebie, a niektórych rzeczy i tak nie przeskoczysz

Nie wiem czy to kiedys nastapi. Mam bzika na punkcie perfekcji i idealnosci.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość

Moje cycki są małe ale nie będę miała problemu z wiszącymi dojami na starość.
Przykra jest ta wypowiedz. Swietny dowod zreszta jak calkiem sympatyczny temat o wlasnej akceptacji sprowadzic do poziomu dna.

Szkoda, ze nie pomyslalas, ze wypowiadaja sie tu wizazanki w roznych wieku, o roznej wadze i budowie. Mysl o zwiazku piersi z grawitacja i wiekiem moglas ujac nieco ladniej nie robiac przy tym nikomu przykrosci.

--------------------------------------------------------------
Wachalam dzis zapach Lady Gagi. Super wygladaja te czarne perfumy. Bardzo przypomninaja Midnight Rose Lancome. Dominujace nuty bardzo podobne. Niestety pisze z pamieci odnosnie Lankomiaka bo testera nie bylo .

Do tego prawie zawalu przy standzie Diora dostalam. Przechodzilam obok o dojrzalam cene "299 zł" przy jesiennych piatkach. Zagadalam do pani czy to pomylka a pani na to, ze jesienne sa drozsze. Od kiedy ja sie pytam? Masakra .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-10-19 o 15:55
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora