Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-28, 09:52   #701
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Candy nie mam i na razie nie mam możliwości porównania jej z Kelly, ale patrząc po zdjęciach, Kelly faktycznie wydaje się bardziej noszalna. Dam na pewno znać jak się sprawuje na ustach. [emoji3]

Olu - ze zmiennością gustów i ja mam ostatnio problem, moje róże leżą odłogiem, jedynie na ustach bez zmian (powoli zużywam to co mam), aczkolwiek mam ochotę na jakąś pomarańczową lub pomarańczowo-koralową pomadkę lub blyszczyk. Niestety obawiam się ze trudno mi będzie znaleźć taki odcień w którym nie będę straszyć. [emoji6]

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wiesz nie wiem czy do stałej, na stronie USA jest dostępny aczkolwiek doczytałam na spectrze, że ten nowy Petal Power jest ciutkę inny, różni się i na niekorzyść niestety jak to ktoś ocenił, też jestem ciekawa czy będzie u nas, w sumie taki szał był na ten odcień, że może wznowili sprzedaż dziś się wysmarowałam nim- fajny kolorek podoba mi się

jestem ciekawa kelly yum yum daj znać koniecznie
bo jak jest podobna do Candy Y.Y to odpuszczę
Skoro PP się różni to chyba go sobie odpuszczę. [emoji52] Szkoda że powtarzając kolory nie zawsze wypuszczają wierne kopie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora