Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Końcówki włosów :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 20:48   #20
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Końcówki włosów :)

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;10068088]Raczej pasemko które masz blond nie złapie ci koloru na brąz żeby się nie odróżniało od twoich naturalnych.
Dzisiaj tak samo mi jak tobie wpadł pomysł farbowania końcówek ,tylko ja planuję to zrobić szamponetką żeby nie zniszczyć zbytnio włosów, zresztą staram się wrócić do swojego koloru, ale mniejsza o to.
A nie myślałaś żeby pofarbować sobie samą górę głowy na rudy? Modne jest teraz farbowanie samego dołu na ciemny kolor, ale jeśli ty masz ciemne naturalne to może samą górę zrób rudą, efekt powinien być fajny[/QUOTE]

dzięki za odp
kurczę, nie wpadłam na farbowanie samej góry, ale to może być ciekawy pomysł
co do zafarbowania pasma blond na ciemno-> już raz farbowałam część tego pasemka na ciemny brąz [bo to co ostatnio zrobiła mi fryzjerka nie koniecznie przypadło mi do gustu] i wyszło wręcz idealnie być może dlatego, że ciemne barwniki nie schodzą z włosów [nie zmywają się] tak jak czerwone [raz zafarbowałam moje blond cudo na rudo i po 1 myciu zrobiło mi się...różowe...], a być może dlatego, że robiłam to w salonie [zresztą prawie zawsze farbuję się w salonie Hest].
A masz może jakieś fotki ilustrujące taki typ zafarbowania włosów, o którym piszesz? Bardzo by mi pomogły!!! Przyznam się, że prócz czarnych końcówek u farbowanych blondynek, to innego zestawienia jeszcze nie widziałam...
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując