Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-20, 11:44   #330
Anulka89_kr
Raczkowanie
 
Avatar Anulka89_kr
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez sarita1307 Pokaż wiadomość
Witajcie w niedzielne przedpołudnie! Zdaję relację z wczorajszego farbowania- kolor 950. Na odrostach ( włos naturalny- ciemny, mysi blond) trzymałam 30 min, na całości chyba z 50 minut bo słabo chwytało. Ogólnie wyszedł dziwny miodowy blond, oczywiście o wiele ciemniejszy niż na opakowaniu ale to zapewne po kilku myciach się zmieni. Farba nie pokryła dobrze farbowanych blond pasemek, są prześwity. Kolor w odcieniu ciepłym wyszedł. Fotki załącze we wtorek, po powrocie do domu Pozdrawiam.
Mam ten sam problem- bardzo lubię tą farbę,ale słabo pokrywa moje włosy dlatego,żeby uzyskać taki kolor jak na opakowaniu,albo przynajmniej zbliżony muszę zdecydowanie dłużej ją trzymać.

Ja po farbowaniu kolorem 950 użyłam tego Silver shampoo z Rossmanna,żeby troszkę zmyć tej żółci i rozjaśnić i udało się

I czekamy na zdjęcia!
__________________

'Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca.'

Razem od 09.10.2008
Narzeczona od 07.01.2011

Anulka89_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując