Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-29, 11:42   #4615
colacoca
Raczkowanie
 
Avatar colacoca
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Stąd i stamtąd
Wiadomości: 95
Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
hej nie wiem czy Ci pomoze moje odp ale zadalam kiedys takie pytanie ale biochemii urody i oni mi doradzili tak:
wyslalam im te wiad wtedy kiedy ich serum przestalo byc robione na hydrolacie cytrynowym a zaczelo byc na porzeczkowym na ktory mam uczelenie. chcialam wiedziec czy moge uzywac hydrolatu rozanego lub z pszenicy.
bu mi doradzila zeby pozostac przy owocowych hydrolatach za ich rada sprawdzilam porzeczkowy hydrolat w serum (ze niby mniejsze stezenie to tak nie podraznia) no i faktycznie nie pali mnie po nim skora ale czasami czuje lekkie podraznienie .... :/
serum nakladam na czysta skore- tonik lub hydrolat stosuje wieczorem (za rada bu)
http://www.biochemiaurody.com/faq.html#serumC15EF
Wieczorem chce używać toniku z kwasem BHA, rano serum z wit. C, a do tego dopasować resztę. Ale zrobię jak Ty i po prostu napisze do ZSK Mam nadzieje że mi doradzą.

Edit:
Do tej pory nie odpowiedzieli. Szkoda, bo liczyłam na taką samą pomoc jak na BU. Szkoda też, że nikt z użytkujących SAP się nie odezwał, myślałam, że jest was tu więcej

Edytowane przez colacoca
Czas edycji: 2012-12-01 o 10:08
colacoca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując