Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-14, 19:42   #5
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Powiedz mi, czy Ty masz końcówki pomalowane białym lakierem, czy one tak wyglądają "na goło", bo jestem w szoku o.0
Na goło, na goło, tu wszystko jest na goło. Na te naturalnie białe końcówki nigdy za bardzo nie narzekałam, bo zawsze je miałam, ale teraz stały się jeszcze bardziej białe i wyraźniejsze, bo paznokcie zrobiły się grubsze. Niestety czasami coś zabarwia się od lakieru, bo lubię ciemne i nasycone kolory, ale końcówka i tak odcina się wyraźnie.

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz widzę u kogoś, że płytka paznokcia ( ta część bez białego - nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa, nie jestem w temacie paznokci dobra ) wystaje poza palec
To jest właśnie ten "przyrost", który spowodował znaczne wydłużenie się części różowej paznokcia (jak się patrzy od góry) oraz sprawił, że nic mi nie wejdzie pod paznokieć (od dołu).

Dawniej też nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle może być, ale widziałam już u Wizażanek podobne przyrosty , to chyba zjawisko jak najbardziej normalne, tylko być może rzadko fotografowane
To ten przyrost właśnie sprawił, że z małych, okrąglutkich pazurków zrobiły się lekkie owale.

PS. Kupowałam dzisiaj fajny, "oddychający" lakier w Inglocie, a Pani do mnie mówi: "Ale to jest lakier do naturalnych paznokci"
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2013-04-14 o 20:07
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora