Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy skóry dojrzałej – Vichy Liftactiv CxP
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-10, 11:30   #52
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Witam, mam 2 pytanka

1. jaka jest różnica pomiędzy kremem normaderm a skinset?
(kupiłam minizestaw normadermu - krem+żel+tonik, tonik wyeliminowałam po pierwszym użyciu.. strasznie mi ściągał cerę, od 3 dni stosuję żel i krem, również mam lekkie uczucie ściągnięcia. Aktualnie mam sporo wyprysków i czekam na jakieś efekty, później mam zamiar wypróbować krem skinset..)

2. jaki filtr do twarzy ma w ofercie vichy do cery mieszanej, sklonnej do wyprysków (na zimę, a potem na lato), czy są jakieś filtry mineralne?

Dodam, że mam 22 lata
Hej

Seria Normaderm stworzona została dla cery z tendencjami do zaskórniaków, pryszczy i rozszerzonych porów, dedykowana jest w zasadzie każdej grupie wiekowej. Pozwala łagodnie (z wyjątkiem intensywnego żelu, który działa bardziej dogłębnie) usunąć zanieczyszczenia ze skóry, zahamować rozwój bakterii, oczyścić i zamknąć pory. Generalnie przeznaczony jest do skóry stabilnej, ale z występujących stale bądź czasowo trądzikiem.
Z kolei seria Skinset to odpowiedź na dość specyficzne potrzebu cery nastoletniej. Z problemami trądzikowymi, przetłuszczaniem się, świeceniem, miejscowym wysuszeniem, gwałtownymi zmianami wyglądu skóry. Dlatego kremy mają za zadanie przede wszystkim ustabilizować skórę, wyrównać jej koloryt i nawilżenie, zastopować powstawanie wyprysków. Równomiernie matuje buzię, likwidując efekt świecenia się (wiadomo, jaka to zmora).
Pytanie, czy masz jeszcze tendencje do "młodzieńczych" zachowań cery? Czy potrzebujesz tylko codziennego oczyszczenia i nawodnienia?
Preparaty oczyszczające Normadermu rzeczywiście lekko wysuszają, o czym już pisałam. Dlatego po ich urzyciu trzeba użyć odpowiedniego kremu do nawilżenia (dla Ciebie chyba Oligo będzie dobre, proponuję wypróbować tester). Nie mniej dają dobre efekty, bo o to chodzi przy oczyszczaniu twarzy - usunięcie łoju ze skóry i zamknięcie porów.

Vichy posiada serię Capital Soleil do ochrony przed działaniem słońca, również dla cery mieszanej Oprócz standardowego działania filtra i substancji kojących podrażnioną (w lato) dodatkowo ją matuje.
Podaje link do konkretnego kosmetyku: http://www.nokaut.pl/oferta/vichy-ca...sta-40-ml.html
W zależności od pory roku można dobierać siłę filtra.
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora