Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 18:34   #2908
madzia_r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
mi sie osobiscie kolczyk nie raz zahaczył, pociągnął ale się nie wyrwał, wydaje mi się, że trochę ciężko to zrobic
Witam alles kobitki na forum, nawiązując do zerwania kolczyka w pepku opowiem wam moja historyjke
Otóż była impreza zachaczyłam (troche juz była skóra nadwyręzona) kolczykiem o oparcie krzesła i troche zabolało i se mysle ok zdarza się ałłł za chwile usłuszałam jak kolczym spadł na podłoge se mysle o nieee. do kibla długa i patrze u kutwa nie .... skóra sie mi prezerwała i zostały mi dwa różki. Wszyscy " ...o nie kreewww " panike siali ja ze spokojem nie no spoko nic mi nie jest nie boli troche krwi sie wylało. Pomyslałam pojade na pogotowie może mi to od razu zszyją. Jasne... . pojechałam dowiedziałam sie ze mi to nie zszyją i że mam se do centrum pojechać.... a to ciekawe... po ampułke ze szczepionka przeciw tężcowi i musiałam wrocic z powrotem na pogotowie. wbili mi ręka mnie bolała przez następne 3 dni. Jeszcze ja do lekarza spokojnie a lekarz do mnie gorzej niz do psa wiec pow. " ... jaki pan miły trzasłam drzwiami i poszłam " on cos tam wrzeszczał za mna nie wiem co mam to gdzieś. Ale i tam sie mi udało wejsc szybko bo pania w okienku gdzie sie rejestruje wystrzaszyłam pępkiem i mnie w miejsca przyjeli a na drzwiach najsmieszniejsze jest to że widnieje napis: " minimalny czas oczekiwania to 4 godziny" a pan siedzący w poczekalni czekał od 17 ja byłam o 21.30.
Takze jakby sie wam zdarzyło zerwac kolczyk to lepiej isć w ciągu dnia do przychodni i sie zaszczepic. ja nie potzrzebnie i tak poszłam tam człowiek sie tylko nie potrzebnie nadenerwował stracił kase impreze i czas.
wysyłam wam fotke jak to wyglada,
Dobrze że pan miły z taxi pow. ze można to wyciać ładnie u chirurga estetycznedo nawet na kase takze istnieje szansa ze jeszcze moj pepek bedzie jakos wygladał.
madzia_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując