Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyczka a kosmetolog
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 07:00   #68
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kosmetyczka a kosmetolog

Cytat:
Napisane przez PoDwOjNaWiSiEnKa Pokaż wiadomość
Jest bardzo duża różnica między kosmetologiem a kosmetyczką. Aktualnie studiuję kosmetologie, i szczerze mówiąc jest bardzo ciężko, ale warto się uczyć. Nie obrażając nikogo ponieważ wiem, że istnieją kosmetyczki, które są perfekcjonistkami w swoim zawodzie, muszę stwierdzić, iż 3/4 kosmetyczek po studium typu szkoła TEB itp. jest niedouczonych. To co my mamy na studiach nie ma porównania ze studium. Zresztą już niedługo ma to się zmienić i kosmetyczki nie będą mogły wykonywać wszystkich zabiegów co bardzo mnie cieszy ponieważ nie edukuje się i ciężko uczę po to, aby mieć takie same uprawnienia jak technik usług kosmetycznych. Zachęcam wszystkich do studiowania !!
Nie rozumiem tego unoszenia sie i czucia lepszym bo sie studiuje kosmetologie.
Zeby bylo smieszniej kosmetolodzy w moim miescie sa mniejszoscia a kobiety i tak chodza do kosmetyczek.. a kosmetolodzy robia to samo(mimo ze czuja ze to naprawde super studia..czyli depilacja,henna itd)
Ja uwazam ze kosmetyczki wcale nie sa niedouczone..skad wyciagasz takie wnioski?
Ja nie uwazam sie za nie douczona i w studium jest duzo wiecej wiedzy praktycznej od kosmetologii(wiem od kolezanek ktore zrezygnowaly z kosmetologii)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując