Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Idealna kreska - jak i czym malować; EYELINERY, kredki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-04, 22:54   #664
olcix
Raczkowanie
 
Avatar olcix
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 498
Dot.: Ciągle rozmazana kreska - pomocy!

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
Witam, mam od dawna taki problem.
Codziennie maluję oko dość wyraźnie.
Na powiekę nakładam fluid Max Factor, potem puder prasowany, bodajże Maybeline, potem maluję kreskę, raz eyelinerem w pisaku, a potem nakładam na to eyeliner sypki l`oreal`a kohl, czasem tylko kohl.
Na dolną powiekę rysuję pędzelkiem z włosiem rozmazaną kreskę cieniem z Sephory.
Jednak po około 3h nie mam już dolnej kreski, górna powieka cała się świeci na pseudo- siwo, połowy kreski już nie ma, a na zagięciu odbija się cała kreska (muszę wycierać ją chusteczkami), po około 5 godzinach jest już tylko tusz na rzęsach i może z 60% górnej kreski i to tak wyblakłej jakbym końcówki cienia używała.

Co ja jeszcze mogę zrobić? Co polecacie, bo ja już sama nie wiem, używam nawet dużo lepszych kosmetyków i nic??
Proponuję zainwestować w bazę - np ArtDeco i cień w jakimś naturalnym beżowym cielistym kolorze - i dopiero na tak przygotowane oko rysować kreski. To samo na dolną powiekę - baza i ten cień którego używasz (cienie z sephory same w sobie nie są dosyć trwałe, ale z bazą dają radę). Zwykle gdy tak pomaluję oczy - makijaż wytrzymuje prawie cały dzień.

I fakt, Inglotowy eyeliner w żelu jest trwały i ma świetną czerń, ale ja go nie lubię - ciężko się nakłada, a od jakiegoś czasu mam zaschnięte pół opakowania pomimo starannego zamykania i musiałam kupić inny. Ale dalej preferuję żelowe lub kremowe.
__________________

‎"[...] zamartwianie się tym, nad czym nie mamy kontroli, jest bezsensu, prawda?"
/King/



Edytowane przez olcix
Czas edycji: 2011-05-04 o 22:57
olcix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując