Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-28, 00:04   #10
amma1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

u mnie po pierwszym zabiegu odrosły prawie wszystkie i byłam trochę niezadowolona, nie wiedziałąm, co dalej. ale to było 2 lata temu, teraz jestem po 5 zabiegach - łydki -myślę, że żeby było idealnie jeszcze 2 by się przydały. ale i tak jest poprostu genialnie!!! miałąm gęste włosy na łydkach, golić musiałąm co 3-4 dni (z tego co pamiętam, bo już sama dokłądnie nie wiem, teraz golę co miesiąc- jak mi się chce, wrastały mi. teraz 80-90% już nie ma!!! a te co są, jakoś wolniej rosną, choć zupełnie nie wiem dlaczego, bo tak laser nie mógł zadziałać. może to wrażenie, ale podejrzewam, że jest ich poprostu tak mało i dlatego również w tym zakresie dało to taki efekt.

teraz robię uda i bikini, uda pewnie średni efekt będą miały, bo jednak włosy nie mogą być jasne.

rady - tylko lightsheer, laser diodowy. żaden ELOS - skusiłam się raz, bo miał usuwać także jaśniejsze włoski - totalny brak efektu, nie rozumiem czemu. co do laserów IPL, aleksandrytowych i innych - nie próbowałam, ale podobno są również słabsze dużo niż light sheer.
amma1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując