Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-12, 15:11   #670
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

[QUOTE=ewciaa82;30463294]
Cytat:
Napisane przez sante Pokaż wiadomość
ja dorzucam linka do poczytania.http://www.safebeautyassociation.com...u-need-to-know Dla mnie praca w higienicznych warunkach jest najwazniejsza.Nie tylko chodzi o jednorazowe szczoteczki do tuszu ale uzywanie szpatuly, nie ciapanie bezposrednio pedzlami w paletach(cieniach, pomadkach, pudrach itd) ale nabieranie kosmetyku za pomoca szpatuly na palete do mixowania chociazby taka:http://www.ferobeauty.com/profession...tainless-Steel. Jesli ktos pracuje wg innych zasad to ok ale ja wole mieec czyste sumienie
Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
no to i ja sie podepne pod Twoja Kolciu wypowiedz
na kursie jakim robilam tutaj tez uczyli nas jak i Ewcie uzywac jednorazowych szczoteczek do kazdej klientki,ale osobiscie uwazam,ze jednak ona ma najwiekszy wplyw na wyglad wytuszowanych juz rzes..dlatego pozostaje dezynfekcja
natomiast do pozostalych kosmetykow - cienie ,roze,pomadki,wszelkie podklady itd
uczono nas by na paletke zeskrobywac szpatulka,zsypywac i z tej paletki uzywac dla kazdej klientki,puder sypki zas do chusteczki higienicznej zebranej w dloni i z niej na twarz
pedzle wiadomo jesli ma sie pare klientek potraktowac preparatem dla nich stworzonym
Ale cieni czy innych prasowanych rzeczy chyba nie odskrobujecie? Podkłady, szminki ok, też tak robię, ale cienie, róże czy bronzery - nie wyobrażam sobie... puder zawsze wysypuję nieco na pokrywkę i biorę z pokrywki.... jednak ręka się czasami spoci czy coś i uważam, że z pokrywki jest lepiej, mogę się mylić oczywiście.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Możesz spróbować wyostrzyć linię ust, po nałożeniu szminki przeciągając cienkim pędzelkiem z korektorem po zewnętrznej linii. "Wyczyści" to linię.
Robię tak, ale takiej idealnej linii nie jestem w stanie osiągnąć
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując