Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-22, 13:59   #1473
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
fajnie ze tego swatcha zrobilas... ale sprobuj tez rozsmarowac te kolory, tak, jakbys nakladala na twarz - czyli odrobine kosmetyku i rozprowadzic. i odczekaj pare minut. te kolory jasnieja niektore bardziej, inne mniej - ja bylam zaskoczona, jak sand pojasnial!
mi najlepiej wychodzi nakladanie na krem, ktory nie jest zbyt "suchy". taki, co mi zmiekcza ladnie skore. i najlepiej, jak skora jest wypeelingowana wczesniej, bez jakichs suszow po pozostalosciach pryszczowych wtedy migiem rozsmarowac i po chwili podklad ladnie jasnieje i przy okazji rozpromienia mordke

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------


a to moja ginekolog jest taka pro-naturalna i cieszy sie, jak jej mowie, ze uwazam na tego typu swinstwa nawet w kosmetykach tez mam ochote ja przytulic wtedy
oj tam, moze i ladne mam te wlosy, ale co z tego, jak kitulec ma marne 4,5cm obwodu ale dzieje sie! rosna maluchy. teraz juz jakis czas capitavit wcieram. smierdziel ale same fajne ziolka.
niestety moj malz tego aromatu nie moze zniesc - tak wiec stosuje tylko 3 razy w tyg., zeby chlopaczyna miala odpoczynek (i nagle zapach sprayu alvy nie jest az tak tragiczny! czyli zobaczyl malz, ze owszem, moze byc cos gorszego, i siedzi cicho jak sie alva psikam )
a w ogole to 3 razy na tydzien wedlug opakowania styknie... wiec spoko! wlosiska nadchodza!!!
Closzku oo capitavid muszę kupić. A ten obwód to po prostu zmierzyć kucyczka centymetrem dookoła? no to ja mam 11,5 sama jeste w szoku..
A tam mąż ma się przyzwyczaić inaczej mu zapodasz maskę z błota syberyjskiego. Jejku jak to wali..
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Już teraz za późno Swatche robiłam na szybko, właśnie gotowałam obiadek. Ogólnie rzeczywiście Sand pojaśniał, ale ja zdaje się mam bardzo jasną karnację, więc mimo to podkład nie wtopił się idealnie. Będę próbowała dalej. Strasznie mi zależy, żeby wyjść z tych minerałów.
A dlaczego chcesz wyjść z minerałków Margo?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora