Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 12:53   #2968
tibbidabo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 444
jasny brąz na blond - rozjaśniecz, farba

hej. obecnie mam wlosy w kolorze jasny brąz/ciemny blond z tym, że pasma od twarzy (taka baardzo już długa grzywka) są ciemniejsze tak dziwnie mi farba złapała w każdym bądź razie po 4 tygodniach mam juz dosc tego koloru i chciałabym wrócić do blondu. Byłam juz na konsulatcjach u swojej fryzjerki, ale średnio mi sie podoba perspektywa dekoloryzacjii i potem stopniowo farbowanie włosów. wolałabym zrobic to w miare za jednym razem. zdaję sobie sprawę, że rozjaśnianie jest jak śmierc dla włosów, ale właśnie dlategop sciełam na weekendzie 20 cm, żeby je bardzoe odzywic i przygotować do rozjasniania. i teraz moje pytanie czy zwykla rozjasniajaca farba z drogerii da rade? a jesli tak, to fryzjerka mi powiedziala ze moga wyjsc rozna kolory tzn. rudy i np. zielony czy poprostu rozne odcienie blondu> prosze o pomoc

ps. intersuje mnie taki bardzo bardzo jasny blond ale na pocz\atek chcialabym chociaz jakis w miare naturalny blond uzyskac i dopiero za jakis czas wybrac sie do fryzjera zeby zrobil mi juz upragniony kolor
__________________
Peace.
tibbidabo jest offline Zgłoś do moderatora