Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-31, 19:29   #1725
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Proponuję kupić choinkę i ubrać w wydmuszki.


Unikam żeli, bo mnie wysuszają. Dlatego tak opłakuję te kremy myjące. Ale udało mi się dorwać w rodzinnym mieście 2 x Noni - ich "cena na do widzenia" to niecałe 7 zł.
cena faktycznie powala pochwal się i dodaj fotke

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
a z jakim innym serum z wit.C masz porównanie ?

Mnie kusi to serum z Wit. C z JMO tak samo jak żel pod oczy JMO.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
A wiesz że gdziesz czytałam że niebieskie oczy są najżadszym kolorem na świecie... mimo iż u nas (Polska, europa wschodnia i skandynawia) jest tego koloru oczy sporo Ja jak byłam jasną blondyną to wszyscy się zastanaiwali czy właśnie nie jestem skandynawką ...
A tak dziś się zastanawiałam czy nie przyciemnić ciut narazie swoich średni blond na ciemny blond i musną je mini refleksami przy twarzy ...cos jak na fotce tylko mniej tych refleksów

Jezu jakie piękne włosy. Normalnie umarłam. Powiedz jak robisz te fale?

: love:

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Możecie polecić mi sprawdzone sposoby w walce z rozszerzonymi porami przy cerze dojrzałej? Nie mam w tym przypadku najmniejszego doświadczenia, a postawiłam sobie za cel wyprowadzić na prostą twarz mojej rodzicielki Dodam, że z systematycznością mej mamy bywa bardzo różnie... Latam za nią, niemal wciskając na siłę olej ze śliwki i kolagen z elastyną, maski z glinki oraz multum preparatów na przebarwienia, ale i tak ciężko jej dopilnować Wiem, że bez regularności może być ciężko, ale może macie jakieś cudeńka, które są warte sprawdzenia..?
Na moje rozszerzone pory działa kwas migdałowy i glinka zielona.
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora