Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wielbicielki żeli p0d prysznic :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-15, 12:17   #3813
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Bardzo je lubię, zwłaszcze wersję czekoladowo-miętową i czekoladowo-kokosową
Ooo tych wersji jeszcze nie mialam, musze wypróbowac

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Ja oprócz żeli kolekcjonuję kremy BB, CC, błyszczyki, pomadki, kremy nawilżające, szampony i maski (to akurat tłumaczę bardzo długimi włosami). Każdy pretekst jest dobry A dziś do koszyka wskoczyła nowa Isana
haha ja tez kolekcjonuje jeszcze balsamy itp, kremy do rak, stop, pomadki, blyszczyki i jakos ostatnio szampony bo szukam idealu

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
myszka2020, a gdzie widziałaś te kamille z czekoladą? Bo ja ostatnio chyba ze 2 lata temu w superpharm :/. A szkoda, chętnie bym kupiła. Natomiast uwielbiam kamilla cytrynowego, ślicznie pachnie ! Jak cytrynowe ciastko
wlasnie ten zapach cytrynowy kupilam i musze sie z toba zgodzic, oblednie pachnie kupilam tez kokosowo-smietankowy, tez niczego sobie
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora