Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-01, 18:33   #1106
patunia0161
Raczkowanie
 
Avatar patunia0161
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 74
GG do patunia0161
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Szczerze mówiąc, to tak - chcę biel ale nie taką konkretną, chcę platynkę, chłodną lub minimalnie ciepłą (jak doczepki które zaraz zobaczysz i o których przeczytasz ). Farbować będę Kolestonem 12/96 (pisałam Ci ostatnio! ). Więc mówisz, że z tym Kolestonem oxy 6% pyknie? ;-) Będzie platynka czy nie? Bo na tym mi zależy ;P

Co do rozjaśniacza, to zrobię tak jak mówisz - 70 ml oxy + 35 g Blondora. No i teraz nie wiem jakie brać oxy! ;P Jaki efekt chciałabym uzyskać to przecież też ostatnio pokazywałam, ale jeszcze raz wkleję to zdjęcie (jakiejś dziewczyny z neta) Ona właśnie używała do tego zabiegu Blondora i Kolestona - właśnie prawdopodobnie 12/96! (Ale nie jestem pewna - czytałam jej bloga, ale jakoś nie mogłam znaleźć informacji na temat farby, ale widziałam opakowanie, a kolor na jej włosach wygląda raczej jak 12/96). Ona ma tak samo ciemne odrosty jak ja i tak fajnie jej wyszło! Chciałabym uzyskać podobny efekt rozjaśnienia, aczkolwiek kolor mniej siwy/szary - bardziej właśnie chciałabym mieć świetlistą platynkę ewentualnie z odrobinką ciepła właśnie ale moje włosy są ciepłe, więc myślę, że ten 12/96 nie zrobi mi białych włosów od razu :P
PS. !! Doczytałam u niej na blogu i jednak użyła innego koloru niż myślałam - 12/81 perłowego popielatego blondu (też Koleston). A wyszedł jej tak siwo :O szok

Edytuję i doklejam zdjęcie idealnej platyny ale taki chłód raczej by mi tak nie pasował, myślę, że jakby odrobinę cieplejsza była... ale tak odrobinę i by było ok

Doklejam jeszcze jedno zdjęcie - doczepek, które kupiłam - właśnie włosy chciałabym w takim kolorze, albo coś pomiędzy tym kolorem, a platyną (bo w tym momencie moje włosy nie pasują do tych doczepek, więc nie mogę ich nosić ). A kolor doczepek nazywa się PLATYNA właściwie to ten kolor doczepek to idealny kolor dla mnie i o takim marzę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (17,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosycudowne.jpg (12,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doczepiane22.jpg (104,0 KB, 15 załadowań)
__________________
.

Edytowane przez patunia0161
Czas edycji: 2014-06-01 o 19:17
patunia0161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując