Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-12, 11:32   #2103
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Możliwe że pomyliło Ci się z hurtowniami kosmetycznymi o których ostatnio pisałyśmy
Nie zamawiałam jeszcze prof. Ziaji, w regulaminie nie mają nic na ten temat, a pod produktami Ziaji jedynie zaznaczenie "Seria rekomendowana do gabinetów kosmetycznych. "

A czy tam jest drogo? Moim zdaniem nie, ale nie mam dużego porównania cen "zwykłych, marketowych" kosmetyków (raczej siedzę w aptekach ). Ważniejszy jest dla mnie komfort, wprowadzanie nowości bardzo szybko, kilkadziesiąt marek w jednym miejscu. Wolę ten sklep od zdzierczej Esentii czy źle traktującego klientów Salonika
Chyba faktycznie pokręciło mi się z tymi innymi

Ja oglądałam na Inermisie tylko kilka kosmetyków i może po prostu tak trafiłam - zazwyczaj w kosmetyki drogeryjne zaopatruję się w miejscach typu SP, Rossmann i czatuję na promocje, więc możliwe, że stąd moje odczucie.
Zauważyłam, że mają dużo nowości Jest to zachęcające i z tego względu nie wykluczam zakupów u nich. Na Esentii faktycznie zdzierają.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora