Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 21:26   #24
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;52576268]Nie próbowałam, ale a propos SP. Weszłam do nich w środę, ze względu na -50% na wszystko m.in. z Tołpy. Używam nałogowo ich nawilżającego kremu na dzień, więc jak mogłam kupić 2 opakowania w cenie 1, to żal było nie skorzystać. No i wyszłam z 2 kremami, szamponem Klorane (używała któraś?), maszynkami do golenia (wszystko -50%) i płatkami kosmetycznymi (bo były 3 opakowania Cleanic za 7 zł). Nie bardzo wiem kiedy to zużyję, no ale... Wiecie, rozumiecie, prawda?[/QUOTE]
Wiadomo, że rozumiemy

Z Klorane mam do tej pory miniaturę szamponu z mango i nie umiem zużyć. Za to miniatura z ryżem (chyba?) była ok.

Na razie tęsknię za szamponami z Alterny Anti-Frizz, które były w próbkach w D. Świetnie mi robiły na włosy No, może oprócz olejku, bo ciężko mi go było zmyć.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Piękna paleta, ale jaka cena Przesadzili
neath jest offline Zgłoś do moderatora