Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 08:44   #376
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No właśnie, właśnie
Tak się teraz modlę nad koszykiem i myślę jak tu załatać dziurę 2zł żeby zwinąć prowansalski zestawik Kostki za 9 zeta nie chcę brać, bo drogie to to i zbędny gadżet. Mały mi się tym chwilę pobawi w wannie, ale z S. jest 2 razy tańsza. I też beznadziejna

A mydełka charytatywne zniknęły ze strony, nie wiem czy widziałyście

Więc jednak coś użytecznego lepiej wziąć. Hm, także albo krem do rąk (choć w domu mam 2 czekające aż się z nimi przeproszę ). Albo ten krem do ciała jednak, na spróbowanie.

Dylematy, dylematy...

Mówisz? Ostatnio macałam (haha, najpierw "masałam" napisałam, tragedia ) w S. i jakoś za serducho mnie nie chwyciło to Otulające Ja jestem maniak czekolady, orzechów, karmelu, takich naprawdę rozgrzewających klimatów, a to Otulające mnie nie przekonało do końca. Ale też coś z tych Rozgrzewających jest, nie? Lepsiejsze?


Hihi, no wypadałoby!
Jak narazie używałam 'Orzeźwiające Masło do Ciała' (cytrusowe) a teraz mam 'Relaksujące masło do ciała' (zapach niby trawy cytrynowej i kokosa ale ja tam czuje coś bardziej korzennego ). Zapachami z Sephory nie sugerowałabym się. W swojej sprawdzałam zapachy maseł to mnie odrzuciło. Jakby nie zniżka 50% w sklepie Pat&Rub to na 100% nie popatrzyłabym nawet w ich stronę.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora