Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 12:39   #4940
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny dziekuje za odzew wczoraj.
Czuję się fatalnie, nawet mega hiper zamówienie z obojętnie hiperniewiadomoczym nie pomogłoby mam nadzieję, że będzie lepiej.

Never kochana. Jak się zbiorę to odpisze
A ciul, pójdę na to spotkanie, może taka praca będzie dobra, a na pewno da mi kopa w tylek żeby zacząć żyć na nowo. Niech się dzieje co chce.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jaka pusta kosmetyczka, przecież dostałyście w niej.... powietrze i to nie byle jakie bo prosto z Niemiec
Wręcz zawiało orientem wszak powietrze w Niemczech przepełnione egzotyką ostatnio
W obecnej sytuacji chyba musimy przedefiniować pojęcie murzyńskich odcieni podkładów
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ok dzięki

Sephora sypnęła nowościami online, jest m.in. zestaw mini maseczek Peter Thomas Roth http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...%207%20dni%3A2

Amyz bierzesz?
O jak dobrze, że nie ma pojemności podanych. Jeszcze bym uznała, że się opłaca a z innej mańki używałaś już żiwąszi? Kusi mnie nieustannie
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora