Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-23, 12:52   #1084
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam próbek podkładów mineralnych Lumiere i EDM na przetestowanie. Zamówiłam dzisiaj trochę próbek z Meow, ale interesują mnie również inne marki. Dopiero zaczynam swoją przygodę z minerałami i przyznam, że jestem w tym temacie zielona. Jeżeli ma któraś z was na zbyciu niepotrzebne próbki, to chętnie bym niektóre odkupiła.
Szukam podkładu jasnego w żółtej tonacji, w miarę dobrze kryjącego i do skóry suchej. Nie mniej jednak kolor nie ma aż takiego znaczenia w przypadku próbek - chcę po prostu przetestować formułę i zobaczyć jak podkład będzie leżał na buzi.
Jeżeli znajdzie się jakaś dobra dusza, która sprzedałaby mi trochę próbek, to ja czekam...
ja używam z Lumiere....zimą forumły FF light medium warm (właśnie w żółtej/ciepłej) tonacji, a obecnie w formule VV , ten sam kolor , bo w tej forumle jest ciemiejszy Zimą dodaję trochę Medium Beige FF do Light Medium Warm FF, Dokupuiłam jeszcze na lato VV Medium Beige 2.3 który nie jest tak "cegalsty" jak "zwykły" MB. Jak chcesz napisz na prive to może znajdę słoiczki żeby Ci trochę odsypać.


Cytat:
Napisane przez Jezebel Pokaż wiadomość
Czy w Lumiere też są jakieś bezpłatne próbki? Bo coś nie mogę znaleźć.
Chyba, że te za $1.25
Musisz wejść w Specials i znajdziesz Try Me! Sample Starter Kit za 9 $ aktualnie, przesyłka bezpłatna.



Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Obecnie uzywam podkladu EDM bo Lumiere na 35 stopniowe upaly sie nie nadaje-powroce do niego jak bedzie chlodniej
Elfie ja również nie mogłam w upały używać Lumiere FF , ale zmieniłam formułę na VV którą od początku używa moja przyjaciółka i jest oki


niestety z EDM nie mogę dobrać sobie koloru kupiłam wprawdzie jeszcze zimą całe opakowanie Golden - Light , ale jest za zółty ... ile próbek miałam to już nie wspomnę. A jaki kolorek Ty teraz używasz ?

z góry dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 12:01 Powód: post pod postem
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora