Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-15, 06:13   #13
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

witam cie serdecznie wiesz pisze w sumie juz ostatniegoposta bo rezygnuje z tego forum na zdjeciu masz bardzo łądny kolor włosó ja mam co prawda jasniejszy ale tak jak pisałam rozjasniałam w bardzo krutkim czasie praktycznie dzien po dniu ty miałas odstepy w czasie oczywiscie na twoja korzysc ja to zrobiłam szybko ale ja itak mam zamier podciac koncówki iw sumie stopniowo podcianc tewłosy ktore mam rozjasniane na tej czarnej farbie bo wiadomo ze one sa juz inne niz te ktore rosna nowe no i potem bede robiła same odrosty raz i co jakis czas joanna pisały dziewczyny z 2007 roku ze tak robia i jest ok Wiesz jak robisz odrost sam a masz łądnbe długie włoski tomoze nie uzywaj rozjasniacza joanny (ale to tylko moja rada) poczytaj sobie o Silverze profesjoanlnym bez amoniaku odrosty rozjanic moze ci nawet do białosci albo mniej jak krucej potrzymasz moze nawet nie trzeba bedzie joanny bo moje włosy od głowy naturalne wyszły praktycznie białoplatynowe a tylko te farbowane wczesniej tak wyszły zemusiałam tyle razy i tak mam szczescie ze mi nie wyleciały ani sie nie połamały jedynie przesuszyły ale to podcinanie raz na tydzien kompres zzółtek i powoli dojda do siebie jeszcze co zauwazyłam po tej joannie w ogole po rozjasnianiu bardzo mi sie błyszcza włosy taki blask bije ze znajomi pytaja jaki nabłyszczam uzywam a ja szczerze nic takiego nie uzywam z uwagi na to ze mam niesforna czupryne ogolnie i do tego prostuje od dawna wiec naie pakuje juz nic innego w kazdym badz razie po joannie byłam w szoku ze taki kolorek wyszedł ale ja takiwłąsnie chciałam Ty masz bardzo łądne włosy i kolor takze POZDRAWIAM
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując