Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-26, 19:38   #13
marzanna21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

ja tez uwazam ze grupon to wielka sciema. Na tym zarabia tylko grupon bo firmy ktore robia zabiegi musza je robic prawie za darmo- ponizej kosztow. Nabieraja sie ze klienci przyjda raz za darmo a potem przyjda po normalnej cenie. Moj znajomy co ma restauracje to na poczatku sie skusil na grupona ale tyle ludzi przyszlo ze juz nie wyrabiali i dali jakies stare jedzenie a potem to juz bezczelnie mowili ze nie ma juz zadnych dan. To chamskie ale inaczej pewnie by zbankrutowali. Ja raz sie dalam nabrac i poszalm na sushi z grupona - dostalam taki syf z pasta z tubki- ryz a w srodku pasta z tubki bleee Na poczatku bylam zla ale potem to nawet rozumiem resaturacje no bo ile mozna pracowac za darmo. Po prostu wiem ze ten grupon to oszustwo a korzysta tylko grupon. Mam nadzieje ze w koncu ludzie sie zorientuja na czym to polega i nie beda wiecej oszukiwani- bo przestana z tego korzystac. No bo na zdrowy rozum jak mozna dostac cos z 90% mniej? czekam az grupon wymysli cos ze bedzie doplacal za cos zeby ktos z czegos skorzystal hi hi
marzanna21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując