Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-06, 00:25   #1487
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No właśnie.... Biedne takie jesteśmy....
Jak mi na czymś baaaaardzo zależy, to latam jak kot z pęcherzem po całej Warszawie... Ale postanowiłam to ograniczyć, bo to aż niezdrowe było. W piątek jak się pojawiła informacja o C., a ja ją przeczytałam wieczorem, to siłą się powstrzymywałam żeby w piątek i sobotę nie rzucić wszystkiego, co miałam zaplanowane i nie jechać na poszukiwania C. Było ciężko, ale się udało.

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
O widzisz, nie wpadłam na to, żeby nakładać go pędzlem na puder - w ten sposób nie gasiłabym uroku rozświetlacza pudrem, ktory tak czy siak muszę nałożyć... Ja nie mam flat topa (mogłabyś mi jakiś polecić? Jakiego Ty używasz?), myślisz że mogę nałożyć rozświetlacz takim zwykłym pędzlem do podkładu?
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Widzę,że rozmawiacie o płynnych bądź kremowych rozświetlaczach.Wtrącę swoje 3 grosze co do ich aplikacji Ja przyjmuję prostą zasadę,która jest znana już od dawien dawna czyli,że płynne,"mokre" produkty nakładamy bezpośrednio na podkład,a produkty pudrowe na przypudrowaną już twarz.Rozświetlacz nakładam na kości policzkowe i kieruję się ku górze aż do brwi (mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi) i w tym obszarze nie nakładam pudru sypkiego czy też pudru prasowanego.Nie mam problemu żeby rozświetlacz "zważył" mi się na twarzy albo zrobiło się z niego "ciasto".Pewnie znacie tę zasadę ale uznałam,że może komuś się przyda
Właśnie miałam pisać o tym niepudrowaniu rozświetlacza. Chociaż ja czasem pudruję, jeżeli chcę uzyskać bardzo delikatny efekt. Ale jeżeli nie, to bardziej polecałabym jednak niepudrowanie niż nakładanie na puder. A jeżeli chodzi o flat top, to polecam zakup tak czy siak. Mi się też dobrze nim nakłada róż w żelu czy płynie. Mam Hakuro H51, jestem bardzo zadowolona - jest gęsty, zbity, nie odkształca się, dobrze się czyści.
A mi dzisiaj rozświetlacz z C. nie zniknął, ale za to się zważył... Może to właśnie dlatego, że go przypudrowałam? Ale z używanym wcześniej rozświetlaczem kremowym nie miałam nigdy takiego problemu...

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/essence-crystallic...038742437.html

toż to już półhurt, nawet na standzie nie ma tyle sztuk
Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Skarbówka chętnie by się tym zainteresowała
Skąd się tacy ludzie biorą?!
A tak pozostając w temacie oszustw, wiecie może jak można zgłosić coś do UOKiK? Tak myślałam a propos Natury i ich "przecen", ale nie umiałam wyszukać na stronie internetowej UOKiK żadnych informacji gdzie i jak zgłaszać.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Drobinki (malusieńkie, no ale jednak) są widoczne w świetle sztucznym. W świetle dziennym moje oko nic nie wychwyciło
Popieram.

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo, Czurynko, za odpowiedź!
No to chyba szykuje mi się mały zakup
Jednak nakładając palcami ciężko mi to idzie, zużyłam dużo rozświetlacza.
Mi się wydaje, że nakładając palcem zużywam go mniej. Jednak coś tam w pędzel wsiąka.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora