Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-02-19, 06:36   #79
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Anna19101986 Pokaż wiadomość
Hejka

Dziewczynki moje powiedzcie mi czy podczas 7 dniówek przerwy z odstawienia tabletek yasminelle gdzie wystąpić powinno krwawienie zdarzyło się wam to że zamiast krwawienia było tylko plamienie ? Tzn. miałam jak co miesiąc po odstawieniu ból głowy ,podbrzusza i byłam napuchnięta bo woda się zbierała w organizmie i powinnam dostać krwawienia a dostałam plamienie tzn brązowy śluz z domieszką czerwonej krwi takie plamienie trwało dosłownie max 3 dni i już wczoraj znikło miała któraś z was tak ? Miesiąc temu podczas 7 dniówek przerwy miałam zbliżenie z mężem i czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ? Mimo iż wiem że tabletka chroni mnie w tej przerwie.
Nie biorę ysminelli ale na moich tabletkach też mi się zdarzyło mieć słabsze krwawienie czy plamienie. Mogłaś mieć mniejszy spadek hormonów lub np. słaby przyrost endometrium.
Przy prawidłowo branych tabletkach w trakcie stosunku w siedmiodniowej przerwie, nie będziesz w ciąży.
Jeśli się martwisz ciążą to najlepiej zrobić test. Uspokoisz się po wyniku.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując