Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-30, 22:47   #2100
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Mi się podoba jej buzia, ale figura nie A styl, no ma ten kobiecy, ale nie zawsze wszystkie ciuchy mi odpowiadają A co do reality... To samo uważam Widziałam 2-3 odcinki i mam dosyć.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Bardzo fajnie jest tu ubrana https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1251667289



Hehehehe dziewczyny wczoraj sobie szłam do Tz a taki pan mnie zaczepił i mówi "wie pani co, jest pani naprawdę bardzo śliczna i Pani przypomina mi Elizabeth Tylor jak była młoda, tyle że Pani ją wali na kolana". Nie mogłam ze śmiechu
Jak dla mnie to mamy podobne kolory włosów, to wszystko



A jutro idę do kosmetyczki na depilację i henne brwi, chcę mieć kształt taki jak megan fox
oj ja też mam tak często nie lubię czegoś takiego, jeden mnie rozwalił z grupką podszedł i prosto z mostu podobasz mi się chcem się z tobą umówić ha i się rzecz jasna nie zgodziłam .Nie lubię takich zaczepek albo kiedyś idę na uczelnie rano, zima miałam biały płaszczyk i dwóch młodych w samochodzie siedzi i jeden się patrzy i mówi biały płaszczyk i te rzeczy jak by czegoś chciał

Później nam się pochwal efektem ja też bym taki kształt chciała powolutku dążę, ale tu potrzeba jakiejś kredki aby tak ładnie zrobić.
Cytat:
Napisane przez smiley Pokaż wiadomość
to ja mam tak z tym watkiem ;P podoba mi sie to ze dbają o siebie, mają zawsze swiezy makeup i piekne włoski
ale to ciagłe patrzenie na marke i podejscie "co markowe jest złe" juz mi sie nie podoba...i własnie o tym cały czas mowiłam na modowym
Ja wiem o co ci chodzi, mnie również się to nie podoba zresztą wypowiedziałm się kilka postów wcześniej na ten temat, lecz wiesz nie powinnaś na innym wątku pisać rzeczy których tutaj nie przytoczę bo nie będę się powtarzać po dziewczynach po raz 100 .
Ale dajmy temu spokój, było minęło
Cytat:
Napisane przez hill Pokaż wiadomość
hej Dzieczynki

oooo wojna;/

Byłam dziś na zakupach i wróciłam.... z szamponem i wacikami.
Niestety nic ciekawego nie spotkałam. Nienawidzę szukać spodni Ogólnie zły dzień:/.

Ja też, bo nigdy nie mogę znaleźć odpowiednich. Jedynie w innym kraju mi odpowiadają, tak samo jak buty
Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
zmykam spać, bo rano do pracy dobranoc
dobranoc

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1251668003

Hit

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------



Maria Ignatenko
heheh


Idę spać

To jak widzę nikt nie jest zainteresowany głęboko regenerującą odżywką nie to nie heheh

KOLOROWYCH SNÓW
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora