Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-15, 12:14   #2035
izqu
Raczkowanie
 
Avatar izqu
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 94
GG do izqu Send a message via Skype™ to izqu
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez niuniusienka21 Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym się doradzić w kwestii farbowania włosów ciemnym brązem konkretniej - naturalnie mam w miarę ciemne włosy, coś w ten deseń http://twoje-seriale.pl/wp-content/u...nka-joanna.jpg , farbuje już bardzo długo, od kilku lat ciemne brązy , czasem ciemne brązy mieszane z czarnym. Do tej pory farbowałam włosy u fryzjera ale chcę sobie już sama farbować, i stąd moje pytania - czytałam w tym temacie, że radziłyście dziewczynie farbę w kolorze chłodnego brązu z firmy wella professionals koleston perfect w kolorze 4.07, rozglądałam się w internecie i wszędzie piszą, że to jest ciepły brąz, widziała go któraś z Was na żywo? Ja zwykle robiłam ciemny brąz mieszany z czarnym bo całkiem czarnego nie chciałam a farbuję włosy raz na 3 miesiące i nie chciałam żeby się zbyt szybko wypłukiwał a tak zmywał się w miarę fajnie i stopniowo i nie był odrost tak mocno widoczny po tych trzech miesiącach a jednocześnie włosy nie wypłukały się do poświaty kasztanu. Nie wiem czy sensownie to wyjaśniłam Mogłybyście mi doradzić w jaki kolor celować? I jeszcze jedno - jakiej wody użyć 3 czy 6 % ? bo różne piszą Rozumiem, że nie ma znaczenia z jakiej firmy będzie oxydant? I jeszcze kwestia ilości fabry - włosy mam prawie do pasa ale nie jakoś super gęste, jedno opakowanie wystarczy? Zakładam, że zafarbuje odrosty i tylko na koniec przeczeszę całość w celu odświeżenia, bo dolne partie włosów są mega ciemne. Gdyby ktoś mi odpisał i doradził byłoby mi bardzo miło Pozdrawiam Monia
Oxydant lepiej uzywac tej firmy co farba, ale inny nie powinien zrobic krzywdy. 6% teoretycznie rozjaśnia o 2 tony ale musza sie wypowiedziec dziewczyny. 1 tubka farby 50ml nie starczyla mi na wlosy lekko za ramiona, wiec przygotuj sie na zakup 2/3 tubek, bo jesli dobrze sie orientuje to bedzesz mieszac 1:1, tzn przykładowo 50ml farby + 50ml oksy. Z dwoch tubek to daje 200ml produktu, nie wiem czy starczy na dokladne pokrycie wlosow do pasa. Jednakze moja teorie musza potwierdzić bardziej doswiadczone dziewczyny
__________________
makijażowy fb
izqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując