Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-06, 15:29   #1390
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niestety nie pomogę, skoro Vanish nie dał rady, to nie wiem. Ja mam w domu odplamiacz dr beckmann, taki w malej buteleczce, ale nie wiem, czy zadziała na plamy, których Vanish nie ruszył. Aplikuje się go punktowo na same plamy, to taki wywabiacz.


Dziewczyny, co gotujecie i pieczecie na święta? Ja wlaśnie robię wielki gar bigosu, poza tym na niedzielny obiad planuję żurek z jajkiem, a na drugie ziemniaczki, schabowy i podsmażana duszona kapustka Od mojej mamy dostaniemy pół blachy sernika i placka kruchego ze śliwkami. Miałam upiec babę, ale skończyło sie na tym, ze kupiłam gotową Moja dieta odejdzie w zapomnienie na parę dni. Mam nadzieję, że nie będzie efektu jojo
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Na plamy spożywcze bardzo dobry jest Ace Delikat coś tam coś tam - taki w zielonkawej butelce. Tylko nie wiem, czy po czsie też da radę...

Mniam
U mnie tradycyjnie: jajka faszerowane, sałatki i wędliny/pasztet; na obiadokolację żurek, biała kiełbacha z pieca z pieczonymi ziemniakami, buraczki, chrzan
Pascha, mazurek - tylko babkę muszę kupic, bo mi drożdżowe ciasta nie wychodzą.
W poniedziałek pieczeń, rosół, normalka

Miłych przygotowań Dziewczyny
I radosnego nastroju w Święta
Dziekuję
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora