Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sztuczne rzęsy - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-08, 21:08   #757
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Moje sztuczne rzęsy

Cytat:
Napisane przez NadIia Pokaż wiadomość
Studniowka w sobote wymyslilam sobie sztuczne rzesy kupilam takie oto jak na zdjeciach. I tu sie pojawia pytanie. Czy nie sa za dlugie moze je przyciac ? tuszowac je czy tylko te dolne ? Przy powiece sa takie brylanciki. Są krzywo przyklejone bo na szybko W sobote bedzie perfekt na pewno Zamiezam do tego miec eyelinerowe kreski mam nadzieje ze beda pasowac? Nie patrzcie na moj swiecacy nos
Moim zdaniem powinnaś je przyciąć bo nie wygladają za dobrze-trochę jak bys miała namalowane kreski eyelinerem -z daleka pewnie beedzie taki efekt widoczny.Delikatnie przytnij te wystaące-2 mm-pamiętaj zeby nie prosto tylko w szpic bo zepsujesz efekt.Poza tym wydają mi sie za długie-odetnij kilka mm tej czesci,ktora dopasowywujesz do powieki.Nie maluj ich już.Przyklej na pomalowane starannie własne rzęsy.Po przyklejeniu delikatnie scisnij rzesy sztuczne z naturalnymi w dwóch palcach-zeby nie było czegoś takiego-ze bedziesz miała 2 rzedy rzes.Pomaluj tylko dolne.
Do takich rzes wydaje mi sie ze najlepszy bedzie dosyc mocny makijaz oka-styl ,,dior,,-,,banan,,-(i to chyba bedzie najlepsze) albo ,,smokey,,.Z delikatnym ,naturalnym makijazem moim zdaniem wyglądają zbyt bazarowo-tandetnie-ale to moje zdanie.Acha,nie zapomnij o eyelinerze -koniecznie!Pozdawiam i super zabawy życze!!
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116

Edytowane przez mamamichałka
Czas edycji: 2009-01-08 o 21:10
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując