Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - żele Bydgoszcz/gmina Osielsko - gdzie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-18, 06:54   #17
gumisica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: żele Bydgoszcz/gmina Osielsko - gdzie??

Cześć dziewczyny wiem,że to stary wątek,ale ja też postanowiłam kogoś polecić bo wiem jak cięzko jest trafić na fajną i profesjonalną osobę robiącą pazurki i może komuś kiedyś się przyda Przebyłam długą drogę najpierw namówiła mnie koleżanka na tipsy u swojej kuzynki,skusiłam się bo bardzo mi się podobały..zresztą same wiecie I niestety moja płytka (jak się później dowiedziałam)została zmasakrowana,czerwona, boląca,pazurki nie trzymały się nawet 2 tygodnii,a żel sam mi odłaził z tipsaKiedy pozbierałam się psychicznie udałam się do kolejnej"polecanej osoby"na frencha,prostego i płaskiego ...Miałam sobie dać spokój,ale moja siostra miała ślub i jako świadkowa chciałam ładnie wyglądać no i udało się-do trzech razu sztuka Chodzę do Pani Sylwii www.paznokcie-sylwia.zor.pl cena jak dla mnie jest przystępna zresztą w poprzednich dwóch miejscach nie płaciłam jakoś dużo mniej,a co było same już wiecie.Nawet od czasu do czasu dostaję rabat tak bez niczego,jak pazurek mi się złamał(z mojej winy bo przenosiłam kanapę z mężem) naparwa była bezpłatna bo p.Sylwia daję gwarancję aż do uzupełnienia.No i co ważne bardzo sympatycznie oraz gadulsko spędzam czas na uzupełnieniu Pozdrawiam ciepło wszytkie te co nosza pazurki i przerzucają nimi kotlety na patelni
gumisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując