Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-16, 07:33   #3760
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No przestań Też chcę

---------- Dopisano o 06:22 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------



A mnie się nigdy nie zdarzyło, żeby ktoś mi coś otwierał
Raz tylko pani mi pokazała paletkę, bo nie było testera i raz zestaw błyszczyków Smashbox, bo też nie było tych kolorów wśród testerów. A tak to nigdy nie otworzyły panie ani żadnego zestawu ani innego kosmetyku.


A, wysłałam TŻ żeby wymienił mi mleczko w S. To, które zostało
wyprodukowane w 2012 r. Było tylko o zapachu lilii, więc tamto oddał. No i masło do ciała, któremu zostało 7 miesięcy ważności kazałam mu wymienić na truskawkowe (bo truskawkowe, które kupiłam wcześniej było wyprodukowane w 2015 r.). No to wymienił na truskawkę z 2012 r.

---------- Dopisano o 06:24 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------



Na mojej czekoladzie TF też były paski, smugi, ale dla mnie to wyglądało jakby cienie tak po prostu zostały wyprodukowane od nowości.

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------



Ja mam z 15 albo i więcej miniatur i 3 pełnowymiarowe

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------



Chciałam sobie sprawdzić jak wygląda kolor Heroine i znalazłam coś takiego....

http://3.bp.blogspot.com/-ygfPLfkQVi...2BLIPSTICK.jpg

Przyjrzyjcie się...

A dla Ciebie XminorXlosX za to, że nie powiedziałaś wcześniej o odcieniu Faux.
Spróbuję zrobić wieczorem zdjęcie, może one takie są? Choć to dziwne, że jedne są jednorodne, a inne nie
Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość

rzadko się udzielam ale podczytuję
nadal czekam na lepsze gifty w D. coby kliknąć lunę mini


co do szminek - jakby komuś nie podpasowała 13 lip stain z sephory to jestem chętna, może być wymianka, cokolwiek

mam jeszcze w zapasie z tej serii piękny i również wycofany kolor 04,jest to najciemniejszy kolor, jaki jestem w stanie zaakceptować, ale jest wyjątkowy i robi efekt za cały makijaż

nie rozumiem w ogóle polityki wycofywania bardzo dobrych produktów i idealnych kolorów. czy ktoś np. pamięta jeszcze kredki flashy liner waterproof z sephory? kupiłam niedawno coś, co mi zaproponowano jako zamiennik i porażka - krótka, tępa i aplikacja tragiczna.
Mam 13 na zbyciu, ale raz przetestowaną jak coś

Życzę miłego dnia i spływam, bo mam dziś urwanie głowy
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora