Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - praca-studia- spełnianie marzeń
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-14, 11:15   #20
Foollow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 72
Dot.: praca-studia- spełnianie marzeń

Cytat:
Napisane przez Nymerth Pokaż wiadomość
Może Cię nie przyjeli ze względu na ten dziwny charakterek, który każe Ci myśleć, że jak ktoś wyraża swoje zdanie nie całując Cię po rączkach to od razu Cię atakuje. Przewrażliwiona jesteś, zluzuj trochę.
Jeżeli dla ciebie wyrażeniem zdania jest rzucenie tekstu, że może mi się romans z pilotem marzy i dlatego chcę takiej pracy to gratuluje Może faktycznie ze mną jest coś nie tak, ale dla mnie to nie jest wyrażenie zdania

Zresztą nie wiem czy zauważyłaś, ale nikogo nie skrytykowałam oprócz niej, bo tylko ona rzucała dziwnymi tekstami. Raczej nie miałam problemu do kogoś kto wyrażał swoje zdanie - żeby mi doradzał czy to ma sens czy go nie ma... Po to wstawiłam ten post. Natomiast jeśli ktoś utrzymuje swój post w takim wyniosłym tonie i próbuje być najmądrzejszy, a na koniec traktuje mnie takim tekstem to naprawdę nie będę udawać, że jest ok

Natomiast widzę, że ty podobna do koleżanki jesteś. Taka próba wbicia szpili, która nie ma z niczym nic wspólnego. Gratuluję Dobrze, ze jest tu jednak parę normalnych osób.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Khaki68 Pokaż wiadomość
Ostatnio zrobiła się moda na stewardessowanie.
Może to chwilowa fascynacja i chęć bycia modną? Ja bym jeszcze nie rzucała wszystkiego. Poczekaj może do kolejnego roku akademickiego. Jak nadal będzie Cię ciągnąć do tej pracy, to znasz odpowiedź.
Ciężko stwierdzić, ale dlatego nie podejmuję na ten moment żadnych decyzji. Ale raczej od dawna mnie do tego ciągnęło więc ciężko mi to też do końca traktować jak chwilową fanaberię

Edytowane przez Foollow
Czas edycji: 2018-01-14 o 11:13
Foollow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując