Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot
Wątek: Inglot
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-21, 10:29   #333
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
dzięki.
nie ma sprawy.
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
No to świetnie, chyba następnym razem kupię ten inglotowy korektor, teraz mam Everfresh właśnie, jest ok ale trochę zbyt rzadki dla mnie.
Wolę gęstsze korektory
ja też polubiłam gęste korektory, zwłaszcza od momentu kiedy moja skóra przestała się tak mocno przetłuszczać
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w salonie i "Inglotka" powiedziałą ze jutro (czyli dzis ) odsyłają reszte cieni, bo będą nowe Kupiłam więc 3 (2 oliwki - ciemniejsza i jaśniejsza) i brąz. Wczesniej tez kupiłam 1 - kawa z dużą iloscią mleka


Miło się czyta takie opinie


A tak wogóle to witam w tym wątku
Postaram sie dzis wkleić moją Inglotową kolekcję, choc nie jest zbyt duża: pędzelek do linera, liner w żelu, 2 cienie Vertigo, 4 te duże za 9 zł, bibułki.


która chce: http://www.allegro.pl/item418950502_inglot_414_ kosmetykow_wyspa_stanowis ko.html
o matko, całe stoisko

wklej zdjęcia kolekcji.
jak się spisuje liner, pędzelek do linera i bibułki?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mam ten sam korektor. Dla mnie bardzo średni.
fuksjaa sobie chwali a ja przeciwnie. Mnie nie powalił na kolana szczególnie pod względem krycia i podkreślania porów, skórek itp.
widocznie mamy inną skórę, na każdego w końcu kosmetyki działają inaczej. u mnie rewelacyjnie kryje, jest trwały, nie podkreśla suchych skórek, porów, niedoskonałości.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora