Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zimno, ciemno i smutno, więc ..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-22, 20:03   #7
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: zimno, ciemno i smutno, więc ..

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Napisze krotko : PRZEPIEKNIE
dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez OlaBulBul Pokaż wiadomość
cóż mogę powiedzieć Agatko mi sie zawsze Twoje make upy podobały tak jest i tym razem
dziękuję Olu

Cytat:
Napisane przez betibeata7 Pokaż wiadomość
Kolorki cudne i takie błyszczące cienie niestety średnio podoba mi sie aplikacja cienia. Ja ciut wyciągneła bym je wyżej.
Ingloty sypkie właśnie tak ślicznie opalizują cienie były wyciągnięte jak robiłam makijaż, zdjęcia są po całym dniu biegania po sklepach i aparat ciut kolory pożarł .. ale następnym razem zaakcentuję mocniej, żeby nie było wątpliwości

oczywiście dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Piekne kolory i wykonanie

P.S. Mam pytanie ty jestes sprzedawczynia w salonie Inglota czy wizazystka? I jak mozna sie tam ubiegac o prace?
dziękuję

ogólnie jestem i jednym i drugim. każda z 4 dziewczyn a naszym salonie zajmuje się szybkim makijażem, bądź takim "umawianym" jak i sprzedażą. nie mamy rozgraniczenia .. jak można się ubiegać to nie wiem. u nas otwierał się salon, a ja robiłam zakupy na wyspie dość często. dziewczyny z którymi teraz pracuję same się zapytały czy chciałabym pracować w Inglocie. takich propozycji się nie odrzuca myślę, że powinnaś orientować się u siebie w mieście w punktach i wysłać CV do firmy

Cytat:
Napisane przez agentka101 Pokaż wiadomość
wg mnie to cos jak cudownie sliczna rybka akwariowa jakas bardzo egzotyczna cudenko, bardzo mi sie podoba.
AgattkaM ---> aaaa wlasnie jesli juz o cieniach mowa -inglota oczywiscie..znasz moze kogos kto moglby mi je sprzedac i wyslac do irlandii?
dziękuję ślicznie

co do cieni .. może któraś z Twoich znajomych by Ci pomogła. w sumie jakbyś już nie miała nikogo to mogłabym Ci pomóc w jakiś sposób
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując