Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fanki Monnari :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 11:45   #20
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Fanki Monnari :-)

Ja mam sporo ubrań tej firmy (głownie sukienki i spódniczki) fajnie się noszą, ogólnie polecam, są szyte w Polsce. Mam też kilka sweterków kupionych na letnich wyprzedażach i wszystkie są produkcji chińskiej, co za tym idzie jakość marna (oczywiście nie wszytskie, ale np. jeden zmecholił się strasznie po 1 założeniu i wygląda jakby miał kilka lat, a przecież był założony tylko raz!). Co do obsługi sklepu internetowego w 100 % się zgadzam. Zakupiłam biżuterię i jakieś ciuszki w lipcu, zaś paczkę dostałam UWAGA, UWAGA: we wrześniu!!! I to dopiero po moich licznych telefonach, tak pewnie czekałabym jeszcze dłużej. Jestem ich stałą klientką, a w rekompensatę dostałam bon -20% do sklepu internetowego, a szkoda, że nie do salonów stacjonarnych, bo do Monnari mam niedaleko Więc go oczywiście nie wykorzystałam, bo ta "rekompensata" pokryła by mi jedynie przesyłkę, którą i tak można mieć za darmo kupując na Allegro Sklep internetowy uważam za najgorszy sklep online jaki znam

wiciokrzew wrzucisz jeszcze raz link tej kurtki japan z Allegro? Bo ten poprzedni nie działa
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując