Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmienić się na całego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-01, 19:19   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Zmienić się na całego

Cytat:
Napisane przez tereska21 Pokaż wiadomość
Wymienię listę swoich wad i mam nadzieje że pomożecie:
-ważę obecnie ok.62 kg przy 167 cm wzrostu; tłuszcz odkłada mi się na brzuchu i udach; nie mam prawie w ogóle biustu przez co nie czuje się kobieco; mam trochę cellulitu na pośladkach i udach oraz obwisłe pośladki; ciało jest mało jędrne - starałam się ćwiczyć ale może za mało,
- mam azs dlatego zmagam się teraz z wypadającymi włosami a z natury są cienkie, lekko falowane, puszczące - naturalny kolor to mysi blond, teraz mam ok. 5 cm odrostu (reszta na długości coś w odcieniu słonecznego blondu); myślę o tym żeby je znów zafarbować i chciałabym fryzurę zmienić ale nie wiem czy u mnie się coś da bo mam dużą twarz a mało włosów, nawet jak wyglądają po umyciu wieczór ok to rano już są tłuste i powywijane,
- jeśli chodzi o twarz to mam trochę dziurek i przebarwień po ostrym trądziku - zastanawiam się nad laserem frakcyjnym; mam duże policzki - z wyglądu coś ala B. Kozidrak,
- moim największym zmartwieniem są oczy - bez makijażu wyglądam fatalnie, bezpłciowo - nie mam praktycznie w ogóle rzęs i są krótkie, żeby oko nabrało wyrazistości maluje górną linię wodną czarną kredką i tuszuje rzęsy (sam tusz nie pomaga bo dalej wyglądam łyso), mam małe zielone oczy.
Na rzęsy- Biotebal, odżywka Oceanic Long4Lashes. Mnie też pomogła witamina B- brałam Ballans B. Rzęsy nawet bez odżwyki rosną mi teraz jak szalone. Nawet te dolne. A zawsze miałam krótkie.
Na skórę po trądziku- żel silikonowy np. Bliznasil. Poza tym serum AVA z kolagenem morskim- cudo. Polecam też serum z serii Mezzo Bielenda-wersja niebieska. Kwas laktobionowy zapewnia delikatne złuszczanie.
Na obfite policzki- konturowanie. Tania jest paletka hean. Dobre są kredki do konturowania Kobo. Polecam do makijażu kanał Youtube gossmakeupartist
Na mały biust- staniki Magic Up z Etam. Ja mam i uwielbiam. Poza tym ćwiczenia na jędrność biustu i serum na biust. Choćby z Eveline. Na wypasie jest z PUPA.
Na cellulit- przysiady ze sztangą, body wrapping z kosmetykami Bingo Spa, bieganie, masaże bańką chińską (o ile brak przeciwwskazań).
Na włosy polecam Ci blog kasianafali.
Z farb wszelkie karmelowe blondy.
Na AZS dermatolog. Bo może być potrzebny antybiotyk doustny. Poza tym kosmetyki firmy Oillian, Iwostin dla wrażliwców, szampony Pharmaceris. Możesz też myć włosy płynem do higieny intymnej Isana Sensitive z rossmana. Poza tym zamiast ciężkich odżywek możesz sięgać po siemię lniane i sok z aloesu/odżywki z aloesem.
To nie są wady. To są wszystko konkretne problemy, które da się rozwiązać. Nie brak Ci oka, ręki, nogi, więc wszystko można zmienić. A z trenerek to polecam Gillian Anderson. I kanał fitness bledner na YT. Chodakowska to się może przy tym schować.
Nawet w dziale fitness na Polki.pl masz krótkie zestawy ćwiczeń. Jak dasz radę czytać po angielsku to szukaj ćwiczeń na portalu shape.com
Zanim zrobisz lakier frykcyjny możesz zrobić serie zabiegów kwasem migdałowym u kosmetyczki. Czasem to wystarcza.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora