Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zabrać na wyjazd w góry?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-30, 10:00   #2
Aleksandrai1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 54
Dot.: Co zabrać na wyjazd w góry?

Cytat:
Napisane przez Emi1507 Pokaż wiadomość
Cześć .
Słuchajcie, mam pytanie, co zabrać na wyjazd w góry? W sobotę wyjeżdżam pierwszy raz w góry, zastanawiam się jak sie przyszykować. Pomysł padł nagle. Totalnie jestem zdezorientowana. Wyjeżdzam z moim chłopakiem który jeździ i na nartach i na desce, wiec zastanawiam się co ja będę miała robić. Też bym chciała spróbować nauczyć się jeździć albo na nartach albo na desce. Co muszę ze sobą zabrać, jak się przyszykować?
Z góry dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi
Hej, jeżdżę i chodzę w góry od 10 roku życia 3-4 razy w roku Rozumiem, że wypad pod kątem nart i deski? Jeśli tak, to przede wszystkim powinnaś mieć kurtę z membrana przynajmniej 10 000, spodnie narciarskie, buty trekingowe, choć na stoku bardziej sprawdzają się śniegowce, dobre rękawiczki. Warto zabrać ze sobą pomadkę nawilżającą i krem ochronny do twarzy A i skarpety! Jesli bedziesz próbowała jeździć to dobre, bawełniane skarpety narciarskie są niezbędne! Bielizna termoaktywna też jest fajna tylko jeśli nie masz nic, to w tym momencie robią się straszne koszta :/ Jeśli zamierzasz chodzić gdzieś wyżej to zapewne raki będą potrzebne - w tą sobotę byłam nad Morskim Okiem, dojscie ok, ale nad Czarny Staw pod Rysami bez raków już bym nie weszła!
Aleksandrai1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując