Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 13:58   #38
awokado22
Raczkowanie
 
Avatar awokado22
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: województwo łódzkie:)
Wiadomości: 60
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Dziewczyny zdecydowalam sie jednak na ta mrozna czekolade, napewno wyjdzie o ton jasniejsza od mroznego kasztanu.
Bo poczatkowo chcialam wziasc mrozny kasztan ale jak przejrzalam fotki zaraz po farbowaniu to on jednak jest za ciemny jak dla mnie.
Ciemna czekolada to juz wogole odpada;/
Mam nadzieje, ze wyjdzie ladny kolor po tym mroznym kasztanie, jak zrobie go to wkleje fotki.
Bernadka nno ja bym chciala uzyskac ciemny odcien wlosow, bo podobalam sie sobie w ciemnych wlosach.
Jezeli chodzi o kolor brownie to czytalam duzo niepochlebnych opinii ze kolor wpada w rudy, a tego chcialabym uniknac, juz wole bardzo ciemny braz ale nie czerwienie.
Jedno mnie zastanawia,ze jak poprzednim razem kupowalam farbe w odcieniu ciemny blond to babeczka w drogerii mi mowila, ze ten mrozny kasztan wychodzi jasniejszy od jasnego brazu bo wszystkie brazy niewazne czy jasne czy ciemne wychodza czarne.
Widzialam fotki po mroznej czekoladzie i ten kolorek mi sie podobal.
Mam akurat ciemna oprawe oczu: ciemne brwi i brazowe oczy i mam nadzieje, ze bede znosnie wygladala w tym odcieniuZastanawiam sie tylko czy prosic tak jak przedtem kogos aby mi pomogl nalozyc ten szampon czy sama sobie go nalozyc.
Jednak boje sie aby plamy nie wyszly i moze poprosze siostre o pomoc bo mam dlugie wloski.
Dziekuje dziewczyny za pomoc

Edytowane przez awokado22
Czas edycji: 2010-12-22 o 14:13 Powód: chcialam cos dopisac
awokado22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując