Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-12, 09:06   #1355
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Na myśl o kremie z filtrem mam obrzydzenie, używałam tylko tych mineralnych, a i tak jak byłam dłużej na słońcu. Jak sobie pomyślę, że mam szukać znowu czegoś nowego. Co prawda mam puder kompakt z filtrem z Eco cosmetics, z tamtego sezonu, ale nie wiem czy będzie dobry?
Ja dlatego stosuję kremy BB/CC już z porządnym filtrem, rano nakładam jakieś przyjemne serum nawilżające a na to BB i ochrona zachowana i cera wygląda okej. Już dawno przestałam używac podkładów...
Obecnie używam Clinique CC SPF30 oraz Missha BB SPF42, nie są super naturalne, ale czasem nie we wszystkim da się tą naturalność zachować.

Btw wczoraj umyłam podłogę Ajaxem i wypłukiwałam ścierkę w rękach bez rękawiczek. To w jakim stanie są dzisiaj moje dłonie to koszmar! Wysuszone, a skóra odłazi mi płatami. Postanowiłam, że czas na zmianę. Jakie naturalne specyfiki do mycia podłóg polecacie? Wiem, że w DM jest taka eko seria produktów do czyszczenia. Sprawdzają się?
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora