Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-18, 11:01   #3876
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Zamówiłam Vitality's 6,64 Oj dziewczyny, co to będzie
No to czekam na na twoją fotkę.



Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
a ten bursztyn castinga?
Wychodzi miedziany brąz, pod światło rude refleksy.


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Zdaj relację

A ja wczoraj pojechałam do rodziców i jak mnie mama zobaczyła to powiedziała,że na piękny rudy mi się ta farba wypłukuje(a ja przy swoim świetle w łazience jakiś karmel widziałam,a w dzienny trudno o obiktywizm,bo mam raczej ciemną łazienkę)i rzeczywiście pooglądałam swoje włosy w wystawach sklepowych,lustrach-w normalnym dziennym świetle i się zakochałam w tym co mam teraz na głowieZostanę przy tej farbie póki co,bo efekt koloru po spłukiwaniu zadowala mnie
Chociaż wolałabym sprawdzić jak się u mnie trzyma vitalitysNo nie wiem,zobaczę ile razy jeszcze zdanie zmienie do kolejnego farbowania

Melina aż idę zobaczyć co Ty zamówiłaś,bo na poziomie 6 ja też miałam farbę
Jeśli dobrze się czujesz w obecnym kolorku to super. Kolorek który wybrała Melina może trochę wpadać w mahoń - chociaż z refleksów to nie wynika, bardzo jestem ciekawa rezultatu


Jutro lub w następnym tygodniu wypróbuję Ce-Ce (24 zł) i zdam relacje (sama jestem ciekawa), widziałam też maskę domykającą łuski po farbowani tej samej serii ok 22 zł.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-18 o 11:03 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora