Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-18, 12:13   #3879
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Dziewczyny wiecie że L'biotica wydała nową serię Wax do farbowanych - czy ktoś już używał? Ciekawi mnie jak działa na rudy kolor?

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Joanna Professional do koloru - fajnie działa na moje włosy, chyba się polubimy - nakładam na włosy samą pianę (woda+koncentrat w zastępczej butelce), nie obciąża- to też duży plus, i piękny zapach. Minusem jest brak pompki w tak wielkiej butelce.


Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
Hmm czyli dobrze zrozumiaam: najpierw nakadam np 8.44 pomieszane z ciepla woda a potem od razu na to 8.44 plus 6%woda?
Waham sie czy uzyc 8.44 czy 7.44...ale chyba zawsze latwiej przyciemnic niz potem rozjasniac...
A ten 8.44 tez wychodzi ladnie miedziano? Czy tak malo "zywo"?
No ja wlasnie nie wiem jaki odcien miedzi by mi bardziej pasowal, dlatego sie Was pytam o rade
mam w domu dwie farby, ktorych nie zuzyly moje kolezanki: matrixa 8CC i majirel 7.44 wiec moze moglabym nalozyc ktoras z nich...
Tak, w blogu opisałam dokładnie
Jeśli masz ochotę na jaśniejszy to zacznij od 8.44, na początku wychodzi bardzo ładny miedziany - jednak wypłukuje się szybko na blond - przejżyj do 2 stron wstecz tam dałam zdjęcie z tym kolorkiem - ale już spranym po ok 2 tygodniach od farbowania. Z Matrixa nie polecam
Socolor, natomiast 7.44 Majirel - jak najbardziej bardzo ładny ostro miedziany kolor, szczególnie pięknie wychodzi u osób którzy mają bazowy kolor na poziomie 6 lub 7.



Melina,
Też widziałam te nowe odżywki z ciemno różową nakrętką ,,zdrowy kolor,, daj znac koniecznie czy fajna?, widziałam też serum z tej serii 3 szt w opakowaniu.
https://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci/Zdrowy-kolor-z-Pantene

Jeśli chodzi o ampułki trochę mnie wystraszyło zdanie: surfaktanty kationowe (BTMAC), które, przylegając do ujemnie naładowanej powierzchni włosów farbowanych.
Moim zdaniem to silikony z grupą funkcyjną które tworzą na włosach depozyt który będzie ciężko zmywalny z włosów przy częstym stosowaniu co w rezultacie utrudni farbowanie.
Działają z ujemnie naładowanymi centrami keratyny tworząc na włosach trwały cienki film ochronny.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-18 o 12:29 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora